Domů 5 Poradna 5 Právnická firma roku 2022 pro Restrukturalizace a insolvence – ocenění pro FABIAN & PARTNERS

Právnická firma roku 2022 pro Restrukturalizace a insolvence – ocenění pro FABIAN & PARTNERS

Právnická firma roku 2022 pro Restrukturalizace a insolvence – ocenění pro FABIAN & PARTNERS

Pavel Fabian, insolvenční správce a advokát
14. 11. 2022

V soutěži Právnická firma roku se i letos vybíraly nejlepší advokátní kanceláře. V tuzemské nejvýznamnější soutěži Právnická firma roku, pořádané společností EPRAVO.CZ pod záštitou Ministerstva spravedlnosti a České advokátní komory, se naše advokátní kancelář umístila v roce 2022 jako doporučovaná advokátní kancelář pro oblast insolvencí. Výsledky vyhlásila pořadatelská společnost EPRAVO.CZ 7. listopadu na slavnostním večeru v Paláci Žofín.

Způsob hodnocení kanceláří zohledňuje například počet a význam právních případů, jejich hodnotu, reference klientů. Přihlíží se i k tomu, jak se hodnotí advokátní kanceláře navzájem. Právníci kanceláře FABIAN & PARTNERS mají zkušenosti z mnoha insolvenčních řízení u českých soudů, a to jak v pozici právního zástupce, tak insolvenčního správce. Máme tedy výhodu pohledu z obou stran. Z tohoto důvodu mezi naše klienty patří všechny subjekty insolvenčního řízení.

Děkujeme především našim klientům a kolegům, bez kterých bychom se do této skvělé společnosti nedostali. 

Jsme rádi, že společně tvoříme hodnoty již více než 14 let. Pokud vyhledáváte kvalitní právní služby, nejen v oblasti soudních sporů a insolvencí, neváhejte nás kontaktovat.

Pavel Fabian, insolvenční správce a advokát

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s. r. o.