Již déle než 10 let se zaměřujeme na insolvence, insolvenční právo a zastupování před soudy – jako advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS (od roku 2008) i jako insolvenční správce (od roku 2012). Máme bohaté zkušenosti z mnoha set insolvencí, kde působíme jako insolvenční správce jmenovaný soudem. Pravidelně přispíváme články s insolvenční problematikou do odborných i laických publikací. 

Profesní pojištění odpovědnosti máme sjednáno na 50 000 000 Kč. Stojíme na silném personálním základě dotvářeném kvalifikovaným týmem složeným z odborníků, který se opírá o rozsáhlou administrativu. 

V současné době má insolvenční správce JUDr. Ing. Pavel Fabian 7 poboček insolvenčního správce. Insolvenční návrhy s návrhy na povolení oddlužení tedy procesujeme v rámci celé republiky a to za stejných finančních podmínek. Zabýváme se komplexním dluhovým poradenstvím pro fyzické i právnické osoby a připravujeme návrhy nejvhodnějších řešení, jak se s dluhy vypořádat.

Zásady advokátní kanceláře FABIAN & PARTNERS

Odbornost v oblasti oddlužení a insolvencí

Pravidelně absolvujeme školení a konference v oblasti insolvenčního práva a oddlužení tak, abychom byli schopni poskytovat právní služby a poradenství na nejvyšší odborné úrovni. Jsme členy České advokátní komory a insolvenčním správcem se zvláštním povolením. Výhradní specializací naší kanceláře je profesionální pomoc s dluhy. V rámci poskytnutí právní pomoci sdělíme nejen výhody, ale i případná rizika s navrhovaným postupem spojená.

Pomoc lidem 

Pomohli jsme značnému množství klientů s vyřešením jejich situace s dluhy. Volíme lidský přístup a okamžitou komunikaci. Odborně posoudíme Vaší situaci a poukážeme na vhodnost vašeho případu na oddlužení. Jednáme odborně, ale netlačíme nikoho do osobního bankrotu (oddlužení), pokud je pro ně nevýhodný nebo by u soudu neprošel. Nejsme anonymní, víte, kde nás najdete. Pokud si nejste jistí, vše vám rádi vysvětlíme a  vše důkladně probereme jak osobně tak na dálku. 

Moderní přístup v oddlužení

Pokud nás požádáte o radu, jak na exekutory, dluhy a řešení majetkové a dluhové situace, každou z možností zhodnotíme a pokusíme se navrhnout pro vás co možná nejefektivnější řešení. To vše umíme vyřešit online na dálku, stejně jako celý proces oddlužení. Nemusíte tedy nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova. Pomocí softwaru vyhodnotíme, zda splňujete podmínky pro oddlužení, a jaká je vaše šance na schválení oddlužení neboli osobního bankrotu

O všem Vás informujeme, komunikujeme

V rámci osobních bankrotů a oddlužení nezajišťujeme pouze návrh na povolení oddlužení. Poskytujeme odborné poradenství k insolvenčnímu návrhu a případy klientů sledujeme až do úspěšného rozhodnutí soudu do povolení/schválení oddlužení. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy ohledně osobního bankrotu, insolvence a oddlužení.

Transparentní podmínky

Zákonem je stanovený poplatek 4 000,- Kč za žádost samostatného žadatele a 6 000,- Kč za manželskou žádost (ceny jsou bez DPH). Tento poplatek se může strhávat z měsíčních splátek po povolení a schválení oddlužení a je tedy už jejich součástí. S námi se nezavazujete k žádným dalším službám ani poplatkům, o které nemáte zájem. Samozřejmě pokud si budete přát další služby z jiné oblasti práva, obdržíte nejdřív cenovou nabídku

Pomoc v oblasti insolvencí

FABIAN & PARTNERS poskytuje klientům komplexní insolvenční a dluhové právní poradenství s důrazem na odbornost.

  • Zpracujeme zdarma právní rozbor Vaší majetkové a dluhové situace

Tyto výstupy jsou důležité pro navržení správného řešení. Vyplníte formulář s žádostí o kontaktování emailem nebo telefonicky. Uvedete jméno, telefon, email. Následně se s Vámi spojíme, obvykle ještě ve stejný den. V hovoru se můžete zeptat na cokoliv, poradce Vám rád se vším poradí.

  • Odborně zpracujeme a podáme návrh na povolení oddlužení – insolvenční návrhy

S návrhy na povolení oddlužení se specializujeme více než 10 let a díky zkušenostem v této oblasti jsme schopni pomoct i v situacích, které se často jeví jako bez možnosti řešení. Odborně vypracovaný insolvenční návrh na povolení oddlužení včetně potřebných příloh podáme na příslušný insolvenční soud (tento návrh nemůžete podat přímo, musíte být zastoupeni na základě plné moci)

  • Nabízíme odbornou právní pomoc po celou dobu insolvenčního řízení

To, že pro vás zařídíme povolení a následné schválení oddlužení považujeme za samozřejmost. Nicméně tím naše práce nekončí. Během insolvenčního řízení – oddlužení často řešíme komplikované situace, požadavky soudu nebo insolvenčního správce. Můžete se tak na nás spolehnout. 

  • Oddlužení pomocí nemovitosti

Pokud vlastníte nemovitost, doporučíme vám postup, jak ji efektivně využít a s dluhy se pomocí ní definitivně vypořádat.